| Źródło energii | Wyroby hydrauliczne |
|---|---|
| Waga całkowita | 5200 KG |
| Użycie | Rozbijanie skał i betonu |
| Przepływ pracy | 245-290 l/min |
| Wielkość | Standardowe/zaopatrzone |
| Impact Rate | 100-150 Bpm |
|---|---|
| Size | Standard/Customized |
| Power Source | Hydraulic |
| Work Stress | 270-290 Bar |
| Working Flow | 255-300 L/min |
| Work Stress | 270-290 Bar |
|---|---|
| Power Source | Hydraulic |
| Working Flow | 255-300 L/min |
| Chisel Length | 2402mm |
| Size | Standard/Customized |
| Stres w pracy | 270-290 barów |
|---|---|
| Źródło energii | Wyroby hydrauliczne |
| Przepływ pracy | 255-300 l/min |
| Długość podkładki | 2402 mm |
| Wielkość | Standardowe/zaopatrzone |
| Nazwa produktu | Młot hydrauliczny do koparki |
|---|---|
| Numer modelu | KS500 |
| Średnica dłuta | 195 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 50 ~ 60 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Size | Standard/Customized |
|---|---|
| Total Weight | 5200 Kg |
| Power Source | Hydraulic |
| Impact Rate | 100-150 Bpm |
| Type | Cap Mounted |
| Nazwa produktu | Ciężka maszyna do łamania kamieni |
|---|---|
| Numer modelu | KS850 |
| Średnica dłuta | 230 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 80~120 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Chisel Diameter | 75mm |
|---|---|
| Usage | Breaking Rocks And Concrete |
| Power Source | Hydraulic |
| Total Weight | 390 Kg |
| Working Flow | 50-90 L/min |
| Częściowe imię | Wał sworzniowy |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Zastosowanie | Koparka |
| OEM | Przystępne. |
| Częściowe imię | Przez Bolta |
|---|---|
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Zastosowanie | Koparka |
| OEM | Przystępne. |
| Wielkość | Standardowe/zaopatrzone |