| Wskaźnik wpływu | zależy od modelu |
|---|---|
| Operating Pressure | 150-170 Bar |
| Model | Box Type Hydraulic Breaker |
| Długość | 2305 mm |
| Rodzaj | młot hydrauliczny |
| Nazwa produktu | Wymagania dotyczące bezpieczeństwa |
|---|---|
| Numer modelu | KS150 |
| Średnica dłuta | 100mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 7 ~ 14 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Part Name | Anti-Loosening Nut |
|---|---|
| Quality | High-Quality |
| Zastosowanie | młot hydrauliczny |
| OEM | Przystępne. |
| Wielkość | Standardowe/zaopatrzone |
| Gwarancja | zależy od modelu |
|---|---|
| Średnica dłuta | 100 mm |
| Przepływ pracy | 80-110 l/min |
| Ciśnienie operacyjne | 150-170 bar |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione |
| Ciśnienie operacyjne | 150-170 bar |
|---|---|
| Podstawowe składniki | Silnik, łożysko, zbiornik ciśnieniowy |
| Rodzaj | młot hydrauliczny |
| Średnica dłuta | 100 mm |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione |
| Podstawowe składniki | Silnik, łożysko, zbiornik ciśnieniowy |
|---|---|
| Gwarancja | zależy od modelu |
| Długość | 2305 mm |
| Model | Młot hydrauliczny typu skrzynkowego |
| Ciśnienie operacyjne | 150-170 bar |
| Częściowe imię | Akumulator |
|---|---|
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Zastosowanie | młot hydrauliczny |
| OEM | Przystępne. |
| Wielkość | Standardowe/zaopatrzone |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna maszyna do kruszenia skał |
|---|---|
| Numer modelu | KS100 |
| Średnica dłuta | 75 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 6 ~ 9 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Częściowe imię | Wał sworzniowy |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Zastosowanie | Koparka |
| OEM | Przystępne. |
| Częściowe imię | Przez Bolta |
|---|---|
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Zastosowanie | Koparka |
| OEM | Przystępne. |
| Wielkość | Standardowe/zaopatrzone |