| Nazwa | Najwyższy typ KS80 |
|---|---|
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Zastosowanie | Ekskawator |
| OEM | Przystępne. |
| Wielkość | Standardowe/zaopatrzone |
| Lokalizacja salonu | Chiny |
|---|---|
| Inspekcja wychodząca wideo | Zapewnione |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty | 1 Year |
| Lokalizacja salonu | Chiny |
|---|---|
| Inspekcja wychodząca wideo | Zapewnione |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | Produkty zwykłe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Inspekcja wychodząca wideo | Zapewnione |
|---|---|
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | Produkty zwykłe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Warunki | Nowy |
| Lokalizacja salonu | Chiny |
|---|---|
| Inspekcja wychodząca wideo | Zapewnione |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | Produkty zwykłe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Lokalizacja salonu | Chiny |
|---|---|
| Inspekcja wychodząca wideo | Zapewnione |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | Produkty zwykłe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa części | Tłok młota hydraulicznego koparki |
|---|---|
| Materiał | Odlewanie stali |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Zastosowanie | młot hydrauliczny |
| OEM | Przystępne. |
| Nazwa produktu | Wymagania dotyczące bezpieczeństwa |
|---|---|
| Numer modelu | KS450 |
| Chisel Diameter | 190mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 45~55 Ton |
| Condition | 100% New |
| Nazwa produktu | Młot hydrauliczny typu skrzynkowego |
|---|---|
| Numer modelu | KS220 |
| Średnica dłuta | 140 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 20 ~ 27 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Młot hydrauliczny typu bocznego |
|---|---|
| Numer modelu | KS650 |
| Średnica dłuta | 210 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 65 ~ 100 ton |
| Warunki | 100% nowy |