| Nazwa produktu | Wykluczacz hydrauliczny typu górnego |
|---|---|
| Numer modelu | KS320 |
| Średnica dłuta | 155 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 27 ~ 35 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Młot hydrauliczny typu bocznego |
|---|---|
| Numer modelu | KS750 |
| Średnica dłuta | 220 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 70~110 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Wymagania dotyczące bezpieczeństwa |
|---|---|
| Numer modelu | KS220 |
| Średnica dłuta | 140 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 16-22 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Wykluczacz hydrauliczny typu górnego |
|---|---|
| Numer modelu | KS320 |
| Średnica dłuta | 155 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 27 ~ 35 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Wykluczacz hydrauliczny typu górnego |
|---|---|
| Numer modelu | KS120 |
| Średnica dłuta | 85MM |
| Odpowiednia koparka (tona) | 7 ~ 14 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Częściowe imię | Zestaw pieczęci olejowej dla hydraulicznego rozbiornika młotka |
|---|---|
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Zastosowanie | Koparka |
| OEM | Przystępne. |
| Wielkość | Standardowe/zaopatrzone |
| Impact Rate | 100-150 Bpm |
|---|---|
| Size | Standard/Customized |
| Power Source | Hydraulic |
| Work Stress | 270-290 Bar |
| Working Flow | 255-300 L/min |
| Work Stress | 270-290 Bar |
|---|---|
| Power Source | Hydraulic |
| Working Flow | 255-300 L/min |
| Chisel Length | 2402mm |
| Size | Standard/Customized |
| Stres w pracy | 270-290 barów |
|---|---|
| Źródło energii | Wyroby hydrauliczne |
| Przepływ pracy | 255-300 l/min |
| Długość podkładki | 2402 mm |
| Wielkość | Standardowe/zaopatrzone |
| Nazwa produktu | Młot hydrauliczny do koparki |
|---|---|
| Numer modelu | KS500 |
| Średnica dłuta | 195 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 50 ~ 60 ton |
| Warunki | 100% nowy |