| Częściowe imię | Zewnętrzna śruba sześciokątna |
|---|---|
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Zastosowanie | Koparka |
| OEM | Przystępne. |
| Wielkość | Standardowe/zaopatrzone |
| Częściowe imię | Strona hydraulicznego wyłącznika |
|---|---|
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Zastosowanie | Koparka |
| OEM | Przystępne. |
| Wielkość | Standardowe/zaopatrzone |
| Nazwa części | Przybornik |
|---|---|
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Zastosowanie | Ekskawator |
| OEM | Przystępne. |
| Wielkość | Standardowe/zaopatrzone |
| Częściowe imię | Akumulator |
|---|---|
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Zastosowanie | młot hydrauliczny |
| OEM | Przystępne. |
| Wielkość | Standardowe/zaopatrzone |
| Częściowe imię | Zestaw naprawczy 850 Przednia uszczelka cylindra |
|---|---|
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Zastosowanie | Koparka |
| OEM | Przystępne. |
| Wielkość | Standardowe/zaopatrzone |
| Nazwa produktu | Łamacz Keisharpa |
|---|---|
| Materiał | Odlewanie stali |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Zastosowanie | Ekskawator |
| OEM | Przystępne. |
| Nazwa produktu | Wymagania dotyczące bezpieczeństwa |
|---|---|
| Numer modelu | KS450 |
| Średnica dłuta | 190 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 45 ~ 55 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Wymagania dotyczące bezpieczeństwa |
|---|---|
| Numer modelu | KS100 |
| Średnica dłuta | 75 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 6 ~ 9 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Typ bocznego hydraulicznego rozbiornika |
|---|---|
| Numer modelu | KS550 |
| Chisel Diameter | 200mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 50 ~ 65 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Wymagania dotyczące bezpieczeństwa |
|---|---|
| Średnica dłuta | 135 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 16-22 ton |
| Warunki | Nowy |
| Gwarancja | 6 ~ 12 miesięcy |