| Nazwa produktu | Młot hydrauliczny dłuta do koparki |
|---|---|
| Numer modelu | KS400 |
| Średnica dłuta | 175 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 40 do 50 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Wymagania dotyczące bezpieczeństwa |
|---|---|
| Numer modelu | KS450 |
| Średnica dłuta | 190 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 45 ~ 55 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Ekskawator Hydrauliczny Rozbijacz skał |
|---|---|
| Numer modelu | KS450 |
| Średnica dłuta | 190 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 45 ~ 55 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Wymagania dotyczące bezpieczeństwa |
|---|---|
| Numer modelu | KS500 |
| Średnica dłuta | 195 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 50 ~ 60 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Wymagania dotyczące bezpieczeństwa |
|---|---|
| Numer modelu | KS650 |
| Średnica dłuta | 210 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 65 ~ 100 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Młot hydrauliczny typu wyciszonego |
|---|---|
| Numer modelu | KS850 |
| Średnica dłuta | 230 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 80~120 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Product Name | Silenced Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS1000 |
| Chisel Diameter | 255mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 90~160 Ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Product Name | Top Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS1000 |
| Chisel Diameter | 255mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 90~160 Ton |
| Condition | 100% New |
| Nazwa produktu | Wykluczacz hydrauliczny typu górnego |
|---|---|
| Numer modelu | KS650 |
| Średnica dłuta | 210 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 65 ~ 100 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Wykluczacz hydrauliczny typu górnego |
|---|---|
| Warunki | 100% nowy |
| Gwarancja | 6 ~ 12 miesięcy |
| Wykaz części zamiennych | (2) szynki, (2) węże, (1) uszczelnienie oleju, (1) zestaw narzędzi, (1) urządzenie do ładowania gazu |
| Orzecznictwo | CE,ISO9001,ISO14001,ISO45001 |