| Jakość | Wysokiej jakości |
|---|---|
| Zastosowanie | Ekskawator |
| OEM | Przystępne. |
| Wielkość | Standardowe/zaopatrzone |
| Szczegóły pakowania | Pudełko, worek z tworzyw sztucznych, drewniana skrzynka lub zgodnie z wymaganiami |
| Lokalizacja salonu | Chiny |
|---|---|
| Inspekcja wychodząca wideo | Zapewnione |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | Produkty zwykłe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Łamacz Keisharpa |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Zastosowanie | Ekskawator |
| OEM | Przystępne. |
| Nazwa części | Tłok młota hydraulicznego koparki |
|---|---|
| Materiał | Odlewanie stali |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Zastosowanie | młot hydrauliczny |
| OEM | Przystępne. |
| Częściowe imię | Korek przewodu olejowego |
|---|---|
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Zastosowanie | Koparka |
| OEM | Przystępne. |
| Wielkość | Standardowe/zaopatrzone |
| Nazwa części | Tłok młota hydraulicznego koparki |
|---|---|
| Materiał | Odlewanie stali |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Zastosowanie | młot hydrauliczny |
| OEM | Przystępne. |
| Nazwa części | Tłok młota hydraulicznego koparki |
|---|---|
| Materiał | Odlewanie stali |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Zastosowanie | młot hydrauliczny |
| OEM | Przystępne. |
| Nazwa produktu | Młot hydrauliczny typu bocznego |
|---|---|
| Średnica dłuta | 190 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 45 ~ 55 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Gwarancja | 6 ~ 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | Wykluczacz hydrauliczny typu górnego |
|---|---|
| Numer modelu | KS550 |
| Średnica dłuta | 190 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 45 ~ 55 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Młot hydrauliczny typu bocznego |
|---|---|
| Numer modelu | KS550 |
| Średnica dłuta | 200mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 50 ~ 65 ton |
| Warunki | 100% nowy |