| Product Name | Side Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS550 |
| Chisel Diameter | 200mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 50~65 Ton |
| Condition | 100% New |
| Nazwa produktu | Wymagania dotyczące bezpieczeństwa |
|---|---|
| Numer modelu | KS450 |
| Średnica dłuta | 190 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 45 ~ 55 ton |
| Warunki | Nowy |
| Nazwa produktu | Typ bocznego hydraulicznego rozbiornika |
|---|---|
| Numer modelu | KS850 |
| Średnica dłuta | 230 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 80~120 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Młot hydrauliczny typu bocznego |
|---|---|
| Numer modelu | KS600 |
| Średnica dłuta | 205 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 55 ~ 65 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Typ bocznego hydraulicznego rozbiornika |
|---|---|
| Numer modelu | KS220 |
| Średnica dłuta | 140 mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 20~27 Ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Wymagania dotyczące bezpieczeństwa |
|---|---|
| Numer modelu | KS450 |
| Średnica dłuta | 190 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 45 ~ 55 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Wymagania dotyczące bezpieczeństwa |
|---|---|
| Numer modelu | KS450 |
| Średnica dłuta | 190 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 45 ~ 55 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Wymagania dotyczące bezpieczeństwa |
|---|---|
| Numer modelu | KS450 |
| Średnica dłuta | 190 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 45 ~ 55 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Wymagania dotyczące bezpieczeństwa |
|---|---|
| Numer modelu | KS400 |
| Średnica dłuta | 175 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 40 do 50 ton |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | Wymagania dotyczące bezpieczeństwa |
|---|---|
| Numer modelu | KS500 |
| Średnica dłuta | 195 mm |
| Odpowiednia koparka (tona) | 50 ~ 60 ton |
| Warunki | 100% nowy |